Zróbmy sobie Planty!

Zapraszamy na piknik! W sobotę i niedzielę 7-8 lipca, od 14 do 22 na rogu Dickensa i Skorochód-Majewskiego będziemy wspólnie grillować, oglądać wystawę "Planty na Ochocie" i rozmawiać o tym, co nam się podoba, a […]


Zapraszamy na piknik!

W sobotę i niedzielę 7-8 lipca, od 14 do 22 na rogu Dickensa i Skorochód-Majewskiego będziemy wspólnie grillować, oglądać wystawę „Planty na Ochocie” i rozmawiać o tym, co nam się podoba, a co nie podoba w najbliższej okolicy. Podczas gier i spacerów poznamy lepiej Rakowiec, jego historię i przyrodę.

Przynieś coś na ruszt (gorący grill do dyspozycji), upieczone przez siebie ciasto, skorzystaj z naszych leżaków, weź udział w mapowaniu Rakowca! Wieczorem na seniorów będzie czekał adapater gotowy do odtworzenia zapomnianych, wygrzebanych w domu płyt. Zróbmy sobie Planty!

Plakat "Zróbmy sobie Planty!"

PROGRAM PIKNIKU:

SOBOTA/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

/// 14:00 /// prezentacja projektu “Planty na Ochocie”

/// 15:30 /// “EKO SPACER” po Rakowcu (poznawanie flory i fauny okolicy)

/// 16:30 /// start gry terenowej “ CO SIĘ KRYJE MIĘDZY GÓRKĄ A STAWIKIEM”(gra terenowa dla dzieci i młodzieży, z nagrodami)

/// 17:30 /// warsztaty filmowe

/// 18:30 /// warsztaty ogrodnicze

NIEDZIELA//////////////////////////////////////////////////////////////////////

/// od 15:00 /// akcja „BRAKUJE MI TU..” w ramach której będziemy robić piękne chodnikowe graffiti; jeśli ktoś chce przygotować własny wzór graffiti można przyjść wcześniej ok. 14:00

/// 15:30 /// turniej szachowy (z nagrodami)

/// 16:00 /// warsztaty robienia lampionów

/// 19:00 -22:00/// dancing do starych przebojów

Piknik „Zróbmy sobie Planty!” jest wspólną inicjatywą ochockich i warszawskich aktywistów – wśród organizatorów znajdują się członkowie „Res Publiki Nowej”, Ochockiego Modelu Dialogu Obywatelskiego, Stowarzyszenia Tarczyńska i Stowarzyszenia Odblokuj. Autorką koncepcji Plant na Ochocie jest Helena Wawrzeniuk. Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku. Do zobaczenia w sobotę i niedzielę, 7-8 lipca przez całe popołudnie i wieczór na Ochocie, ul. Dickensa róg Skorochód-Majewskiego.

Helena Wawrzeniuk o Plantach w mieście ogrodzie.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa