Zapraszamy na nową stronę Magazynu Miasta!

Od czerwca ruszyliśmy z nową stroną Magazynu Miasta! Historie, wywiady, recenzje - wszystko co dobre w jednym miejscu


Wydaliśmy właśnie 17. numer Magazynu Miasta poświęcony muzyce w mieście. 

Szykując numer, pracowaliśmy też nad naszą nową stroną www.magazynmiasta.pl. W ankiecie czytelniczej, którą opublikowaliśmy przed rokiem pisaliście nam, że chcielibyście czytać nas częściej. Tłumaczyliście, że choć z nadzieją czekacie na nowy numer w skrzynce pocztowej, to jednak równie chętnie zaglądalibyście do nas codziennie. Chcieliśmy więc, żebyście mogli w jednym miejscu przeczytać teksty, które tworzyliśmy przez lata. Marzyliśmy o platformie, która umożliwi nam wymianę wiedzy, dzielenie się z Wami naszą codzienną pracą i przetestowanie nowych formatów medialnych. Oto ona!

Materiały na stronie zostały uporządkowane według innego klucza niż ten, którym posługujemy się w naszym magazynie. Zrezygnowaliśmy z podziału na działy tematyczne i skoncentrowaliśmy się na różnych typach treści. Możecie więc regularnie zaglądać do działu WYWIADY, pogłębione miejskie HISTORIE, przejrzeć KRÓTKIE FORMY, autorskie FELIETONY, zagłębić się w lekturę ANALIZ i zapoznać się z SYLWETKAMI ludzi zmieniających dziś oblicze miast na całym świecie. Stworzyliśmy też system tagów i mamy nadzieję, że pozwoli on Wam szybko znaleźć interesujące Was treści.

Nie skończyliśmy jednak pracy nad naszą stroną. Będziemy ją rozbudowywać, ulepszać i dodawać kolejne artykuły opisujące najbardziej inspirujące miejskie przedsięwzięcia z całego świata. Magazyn Miasta online to nasza kolejna odsłona, która pozwoli Wam bacznie trzymać rękę na miejskim pulsie!

Do zobaczenia na mieście i w sieci!

www.magazynmiasta.pl

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa