Elbląskie Forum Kulturoznawcze

Res Publica Nowa zachęca do udziału w Elbląskim Forum Kulturoznawczym. Organizator forum – Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida – już po raz trzeci zaprasza do dyskusji o stanie polskiej kultury współczesnej. Forum odbędzie się w dniach […]


Res Publica Nowa zachęca do udziału w Elbląskim Forum Kulturoznawczym. Organizator forum – Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida – już po raz trzeci zaprasza do dyskusji o stanie polskiej kultury współczesnej. Forum odbędzie się w dniach 26-28 września 2012 r. w Elblągu.

Tegoroczna edycja poświęcona będzie problematyce nadmiaru i przesytu w kulturze. W ramach forum odbędą się 3 panele eksperckie oraz 15 wykładów, w których udział wezmą wybitni polscy antropolodzy, socjologowie, językoznawcy, medioznawcy i literaturoznawcy.

Współorganizatorami Elbląskiego Forum Kulturoznawczego są Elbląskie Towarzystwo Naukowe im. Jana Myuliusa, Instytut Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz tygodnik „Polityka”. „Res Publica Nowa” objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji na temat Forum oraz jego program dostępne są na stronach Biblioteki Elbląskiej.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa