Konsultacje PRK2028 w Koszalinie

Program Rozwoju Kultury w Koszalinie do 2028 roku, w którego powstawaniu uczestniczył zespół DNA Miasta, został przedstawiony do konsultacji.


Prace nad Programem Rozwoju Kultury Koszalina rozpoczęły się w październiku 2015 roku. Pierwszym krokiem była diagnoza polityki kulturalnej przeprowadzona przez DNA Miasta od listopada 2015 do stycznia 2016 roku. W następnych miesiącach nasz zespół zrealizował badanie CATI dotyczące opinii na temat stanu kultury w Koszalinie, uczestniczył w Koszalińskim Kongresie Kultury i szkolił osoby mające tworzyć strategię. W grudniu 2016 roku rozpoczęliśmy stałą współpracę z Zespołem ds. opracowania Programu Rozwoju Kultury, moderując spotkania i wspierając swoją wiedzą pracę tej grupy przedstawicieli lokalnego środowiska kultury.

Owocem tych prac jest projekt Programu Rozwoju Kultury Koszalina do 2028 r., który został właśnie przedstawiony do konsultacji! Dokument oraz formularz konsultacyjny można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy do uważnej lektury PRK2028 – dokumentu, który powstawał pod naszą opieką. A mieszkańców Koszalina na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 23 maja br. o godz. 17.00 w Clubie 105 w Centrum Kultury 105 w Koszalinie, a prowadzone będzie przez szefa zespołu DNA Miasta – Artura Celińskiego.

 
 

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa