Zbiórka zdjęć na objazdową wystawę

Z okazji przekazania Polsce prezydencji oraz dziesięciolecia Centrum Węgierskiego w Krakowie zapraszamy was w podróż w przeszłość. Organizujemy objazdową wystawę w Nysce o wspomnieniach z Węgier. Odkurzcie albumy fotograficzne i pamięć! Szukamy zdjęć, pamiątek i […]


Z okazji przekazania Polsce prezydencji oraz dziesięciolecia Centrum Węgierskiego w Krakowie zapraszamy was w podróż w przeszłość. Organizujemy objazdową wystawę w Nysce o wspomnieniach z Węgier. Odkurzcie albumy fotograficzne i pamięć! Szukamy zdjęć, pamiątek i osobistych historii, które macie z pobytu na Węgrzech. Interesują nas Wasze wspomnienia. Może podróżowaliście tam autostopem, może słynnym pociągiem Batory? Chcielibyśmy stworzyć fotograficzne archiwum ze zdjęć, które pokazują jak widzieliśmy i widzimy Węgry i Węgrów?

Fotografie i opowieści trafią na wystawę w ramach polsko-węgierskiego projektu Batory Express, gdzie zobaczymy również Polskę oczami Węgrów.

Termin nadsyłania zdjęć: 5 maja 2011.Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, oraz krótkiopis nadesłanych fotografii.Zdjęcia można przekazać:• dodając na Batory Express na Facebook’u• droga elektroniczną – z dopiskiem „Batory” na adres:centrum@hungary.art.pl• przesyłką listową z dopiskiem „Batory” na adres:CENTRUMGIERSKIE Fundacja Cracovia Expres , ul Bracka 15,31-005 Kraków• osobiście – w siedzibie Centrum pod wyżej podanym adresem.

“Res Publika Nowa” jest patronem medialnym projektu.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa