Wygraj grę „SimCity”!

Fani gry "SimCity" musieli czekać dziesięć lat na nową wersję swojej gry. Teraz można ją wygrać w konkursie organizowanym przez Res Publikę Nową i Magazyn Miasta. Electronic Arts Polska, dystrybutor "SimCity" przekazał nam 5 egzemplarzy […]


Fani gry „SimCity” musieli czekać dziesięć lat na nową wersję swojej gry. Teraz można ją wygrać w konkursie organizowanym przez Res Publikę Nową i Magazyn Miasta. Electronic Arts Polska, dystrybutor „SimCity” przekazał nam 5 egzemplarzy gry. Jeden z nich może być Twój!

fot. materiały prasowe

Aby wygrać nową wersję gry „SimCity” należy:

1) Polubić profil „Res Publiki Nowej” i „Magazyn Miasta” na Facebooku oraz udostępnić na swoim profilu informację o tym konkursie.

2) Zastanowić się nad sytuacją Twojego miasta i podzielić się z nami refleksją na temat jego najważniejszego, z punktu widzenia mieszkańców, miejskiego problemu.

Możesz pisać o wszystkim, co martwi Ciebie jako mieszkańca. Skoro zaś masz ambicję zostać wirtualnym burmistrzem, powiedz nam, w jaki sposób chciałbyś ten problem rozwiązać. Przejrzyj książki, przeszukaj internet  i wykorzystaj ciekawe przykłady z całego świata, aby uzasadnić swoją propozycję.

Swoje opracowania prześlij nam za pomocą formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Masz na to czas do soboty, 23 marca 2013 r. W  poniedziałek 25 marca podamy nazwiska 5 zwycięzców – autorów najciekawszych prac.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Zespół Res Publiki Nowej

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa