Warsztaty i debata DNA Miasta w Toruniu

Kwartalnik „Res Publica Nowa” zaprasza wszystkich zainteresowanych toruńską kulturą do udziału w debacie i warsztatach „DNA Miasta”. Chcemy wspólnie – razem z twórcami i odbiorcami kultury, publicznymi i niepublicznymi instytucjami i organizacjami, władzami miasta oraz […]


Kwartalnik „Res Publica Nowa” zaprasza wszystkich zainteresowanych toruńską kulturą do udziału w debacie i warsztatach „DNA Miasta”.

Chcemy wspólnie – razem z twórcami i odbiorcami kultury, publicznymi i niepublicznymi instytucjami i organizacjami, władzami miasta oraz Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji (twórcą strategii) pracować nad propozycjami tematów i narzędzi, które powinny się znaleźć w strategii rozwoju kultury; diagnozą istniejących problemów i rekomendacją możliwych rozwiązań (zarówno poprzez strategię, jak i w ramach bieżących działań); oraz możliwymi sposobami zaangażowania się twórców i odbiorców kultury w tworzenie i realizację strategii rozwoju kultury. Wydarzenie jest organizowane w porozumieniu z Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji.

Debatę i warsztaty „DNA Miasta” rozpoczynamy w sobotę, 26.11.2011, o godz. 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury(ul.Przedzamcze 11/15)

UWAGA – prosimy o wcześniejszą rejestrację swojego udziału w warsztatach. Można ją dokonać tutaj.

Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępne  tutaj oraz w załączonym pliku.

Zapraszamy,

Zespół „DNA Miasta”

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa