Spotkanie z Marcinem Królem, autorem nowej książki o Kołakowskim

Wydawnictwo Czerwone i Czarne serdecznie zaprasza Pana na spotkanie autorskie z Profesorem Marcinem Królem, poświęcone książce jego autorstwa Czego nas uczy Leszek Kołakowski. Zapraszamy 23 czerwca 2010 do warszawskiego salonu sieci Empik na ul. Marszałkowskiej […]


Wydawnictwo Czerwone i Czarne serdecznie zaprasza Pana na spotkanie autorskie z Profesorem Marcinem Królem, poświęcone książce jego autorstwa Czego nas uczy Leszek Kołakowski.

Zapraszamy 23 czerwca 2010 do warszawskiego salonu sieci Empik na ul. Marszałkowskiej 116/122 (Junior), o godzinie 18:00.

Czego nas uczy Leszek Kołakowski to biografia myśli naszego wielkiego filozofa, napisana przez profesora Marcina Króla, historyka idei, ucznia Kołakowskiego a potem jego przyjaciela. W tej książce Marcin Król opisuje Kołakowskiego i jako człowieka, z całym jego ciepłem, ironią, dziwactwami. Rozdziały pełne anegdot, opisu zachowań, sytuacji. Ale jest to też książka–przewodnik. Przewodnik po najważniejszych dziełach Kołakowskiego, w sposób przystępny tłumacząca jego tezy i myśli filozoficzne. Czego nas uczy Leszek Kołakowski to lektura obowiązkowa dla każdego myślącego człowieka.

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa