Śniadania RPN w ramach festiwalu „Warszawa w budowie II”

We wtorek, 5.10.2010 r., odbyło się pierwsze śniadanie, które organizujemy w ramach festiwalu “Warszawa w budowie II”. W dyskusji na temat: Udział mieszkańców we współtworzeniu przestrzeni miejskiej – czym pachnie i jak smakuje partycypacja? Jak […]


We wtorek, 5.10.2010 r., odbyło się pierwsze śniadanie, które organizujemy w ramach festiwalu “Warszawa w budowie II”. W dyskusji na temat: Udział mieszkańców we współtworzeniu przestrzeni miejskiej – czym pachnie i jak smakuje partycypacja? Jak pisać o oddolnych inicjatywach kulturalnych w Warszawie w gazecie i internecie? udział wzięli m.in. Paulina Capała, Joanna Kusiak oraz Artur Celiński. Już niedługo na naszych stronach znajdzie się zapis tej rozmowy.

Na następne śniadanie zapraszamy już 12.10.2010 r. Będziemy rozmawiać o tym, czyja jest przestrzeń miejska? Czy każdy może decydować o jej kształcie i wyglądzie? Do dyskusji zaprosiliśmy Roberta Przepiórski (CityDopping) oraz Annę Brzezińską (dziennikarka Życia Warszawy). Spotkanie poprowadzi Aleksandra Niżyńska.

Autorką zdjęć z pierwszego śniadania jest Anna Piłat (aniapilat@gmail.com)

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa