reSITE 2015: Wspólne miasto

Spotkajmy się w czerwcu w Pradze na konferencji reSITE 2015 - spotkaniu światowych liderów technologicznych startupów, planowania miejskiego, polityki, innowacji społecznych i urbanistyki!


Już po raz czwarty odbędzie się jedna z największych corocznych międzynarodowych konferencji i festiwali poświęcona problematyce miejskiej w Europie centralnej. reSITE 2015 inspiruje młodą generację do wykorzystania architektury i urbanistyki w planowaniu zrównoważonych miast. z dumą prezentujemy ostateczną listę gości konferencji i festiwalu, tematy warsztatów oraz wydarzeń towarzyszących.

reSITE 2015 to światowi liderzy technologicznych startupów, planowania miejskiego, polityki, innowacji społecznych, rynku nieruchomości, architektury i urbanistyki. Oni wszyscy spotkają się na konferencji reSITE w dniach 18-19 czerwca w Forum karlin w Pradze oraz podczas towarzyszących wydarzeń festiwalowych, rozpoczynających się już 12 czerwca.

Tematem 4. corocznej konferencji reSITE 2015 jest „Wspólne miasto”. Wykłady, warsztaty, pokazy filmów oraz inne wydarzenia w przestrzeni publicznej wskażą „wspólne miasto” jako rozwiązanie dla społecznych i ekonomicznych problemów dzisiejszych miast. Po raz pierwszy w Europie odbędzie się wydarzenie skupione na przecięciu wydarzeń związanych z ekonomią dzielenia się, platformami technologicznych startupów, projektowaniem i planowaniem miast.

resitesmall

reSITE razem z Praskim Instytutem Planowania i Rozwoju oraz Penta Investments łączy się po raz kolejny w 2015 roku by sprowadzić do Pragi światowych ekspertów z dziedziny zrównoważonego i innowacyjnego rozwoju miast. Ponownie otworzymy dialog między innowatorami, ekonomistami, projektantami, aktywistami społecznymi i politykami, by rozmawiać o przyszłości Pragi i innych Europejskich miast.

Nie ma lepszego czasu jak teraz, by zaangażować się i dowiedzieć się więcej o przyszłości naszych miast. reSITE zapewnia światowych ekspertów w najbardziej interesującym i inspirującym formacie, w centrum historycznej Pragi. Bardziej zrównoważona urbanistyka i budowa miast jest dziś jednym z najbardziej żywych tematów – przyjdź, dowiedz się więcej i podejmij dyskusję na reSite 2015.

 

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa