Res Publica i Visegrad Insight na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Partnerzy medialni XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy: Res Publica Nowa i Visegrad Insight zaprezentują nowe publikacje na temat klasy średniej w Polsce i w Europie Środkowej. Numer 208 Res Publiki Nowej pt. „Kto jest w […]


Partnerzy medialni XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy: Res Publica Nowa i Visegrad Insight zaprezentują nowe publikacje na temat klasy średniej w Polsce i w Europie Środkowej.

Numer 208 Res Publiki Nowej pt. „Kto jest w środku“ oraz drugą odsłonę Visegrad Insight pt. „Rise and Fall of the Middle Class“ zaprezentujemy na trwającym w dniach  4- 6 września na XXII Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju organizowanym przez Instytut Studiów Wschodnich. Res Publica Nowa oraz Visegrad Insight objęły Forum patronatem.

Zgodnie z tegorocznym hasłem Forum „Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu” politycy, naukowcy i przedsiębiorcy będą dyskutować o nowych modelach polityki gospodarczej, biorąc pod uwagę konsekwencje kryzysu zadłużeniowego w strefie Euro czy dynamikę przemian politycznych w Europie Środkowej.

Res Publica Nowa i Visegrad Insight dostarczą panelistom informacji i analiz o kondycji klasy średniej w tekstach m.in. Czesława Bieleckiego, Edwina Bendyka, Przemysława Czaplińskiego, Francisa Fukuyamy, Anny Gizy-Poleszczuk, Igora Janke, Marcina Króla, Krzysztofa Nawratka, Petera Nadasa oraz Timothy‘ego Gartona Asha.

Serdecznie zapraszamy do lektury oraz do śledzenia relacji z Forum, już niebawem na naszej stronie.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa