Nagrody im. Barbary Łopieńskiej

Serdecznie zapraszamy na wręczenie Nagrody im. Barbary Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy w roku 2011 – 17 kwietnia, o godz. 17.00 w redakcji POLITYKI, ul. Słupecka 6 w Warszawie.   Pomysłodawcami i patronami Nagrody im. […]


Serdecznie zapraszamy na wręczenie Nagrody im. Barbary Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy w roku 2011 – 17 kwietnia, o godz. 17.00 w redakcji POLITYKI, ul. Słupecka 6 w Warszawie.

 

Pomysłodawcami i patronami Nagrody im. Barbary Łopieńskiej są pisma, w których Barbara Łopieńska, znana ze świetnych reportaży i wywiadów, publikowała: „Polityka”, „Res Publica Nowa”, „Tygodnik Powszechny”, „Press”, „Gazeta Wyborcza”, „Viva!” i „Twój Styl”. Laureatami Nagrody w latach ubiegłych byli: Teresa Torańska, Anna Żebrowska, Katarzyna Bielas, Włodzimierz Kalicki, Dariusz Zaborek, Angelika Kuźniak i Tomasz Kwaśniewski.

Do 8. edycji Nagrody im. Barbary Łopieńskiej zostało zgłoszonych 195 wywiadów przeprowadzonych przez 105 autorów, spośród których Jury wyłoniło pięciu finalistów. Nazwiska finalistów i laureata poznamy 17 kwietnia.

Kontakt do akredytacji: d.nowak@polityka.pl

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa