Muzyka w „Res Publice Nowej”

Publikacją fragmentu tekstu Pawła Sajewicza “Hagiografia 7” rozpoczynamy współpracę z redakcją Screenagers – jednym z najdłużej istniejących i najbardziej opiniotwórczych polskich mediów internetowych poświęconych muzyce rozrywkowej. Już w kolejnym numerze “Res Publiki Nowej” pojawi się […]


Publikacją fragmentu tekstu Pawła Sajewicza “Hagiografia 7” rozpoczynamy współpracę z redakcją Screenagers – jednym z najdłużej istniejących i najbardziej opiniotwórczych polskich mediów internetowych poświęconych muzyce rozrywkowej.

Już w kolejnym numerze “Res Publiki Nowej” pojawi się dział poświęcony muzyce i społecznym zjawiskom, które generuje, prowadzony przez redakcję Screenagers. Do zespołu redakcji “Res Publiki Nowej” dołączyli w ostatnim czasie Kuba Ambrożewski, redaktor naczelny serwisu Screenagers.pl, współpracownik miesięcznika “Machina”, autor audycji radiowych, didżej, absolwent SGH w Warszawie, i Marta Słomka, stała recenzentka serwisu Screenagers.pl, w którym prowadzi dział o muzyce miejskiej Urbanizer, didżejka, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Zapraszamy do lektury artykułu O awangardzie rocka lat 70.

Całość artykułu na Screenagers.pl

Serwis Screenagers.pl

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa