Koordynatorka/koordynator projektów poszukiwana/poszukiwany

Fundacja Res Publica z roku na rok rozwija się coraz szybciej. Chcąc dalej wykonywać naszą pracę na najwyższym możliwym poziomie potrzebujmy pomocy przy koordynacji projektów. Szukamy osoby, która już wie, jak funkcjonują organizacje pozarządowe w […]


Fundacja Res Publica z roku na rok rozwija się coraz szybciej. Chcąc dalej wykonywać naszą pracę na najwyższym możliwym poziomie potrzebujmy pomocy przy koordynacji projektów. Szukamy osoby, która już wie, jak funkcjonują organizacje pozarządowe w Polsce i szuka zajęcia, które umożliwi jej dalszy rozwój. Zapraszamy do współpracy z młodym zespołem, który potrafi docenić efekty pracy i jest otwarty na nieszablonowe rozwiązania. Na najbliższe pół roku oferujemy zajęcie na ok. 20 godzin tygodniowo. Od lipca 2013 r. to będzie już praca pełnowymiarowa.

 

Poszukiwana osoba będzie zajmowała się:

Koordynacją projektów, czyli tworzeniem niewidzialnych nici pomiędzy planami, a ich wykonywaniem (troska o osoby, podział zadań i obieg dokumentów).

Zabezpieczaniem zasobów, które pozwalają nam realizować naszą pracę na wysokim poziomie (zarówno tych merytorycznych, jak i np. biurowych).

Usprawnianiem sposobu naszej pracy (mile widziane są zarówno wszystkie nowości technologiczne, jak i sekretne sposoby przekazywane z pokolenia na pokolenie).

 

Idealna osoba:

Jest kreatywna i samodzielna w wykonywaniu powierzonych jej zadań, ale nie boi się przewidywalności, reguralności oraz pracy z aplikacjami typu to-do.

Posiada doświadczenie w koordynacji, rozliczaniu projektów/grantów.

Porusza się swobodnie w środowisku aplikacji biurowych.

Zna język polski i angielski. Język białoruski, rosyjski lub ukraiński będą dodatkowym atutem. Język ojczysty – dowolny.

 

My ze swojej strony gwarantujemy:

Pracę do lipca 2013 r. w niepełnym wymiarze godzin (ok. 20 godzin tygodniowo), a następnie już standardowo 8 godzin przez pięć dni w tygodniu. Podpisujemy umowę o dzieło/zlecenie.

Dołączenie do dynamicznego, młodego zespołu.

Miejsce do pracy w samym centrum Warszawy oraz włączenie w projekty realizowane na świecie.

 

Czego oczekujemy przy zgłoszeniu:

Dobrego CV (nie dłuższego niż 2 strony).

Krótkiego emaila, z którego dowiemy się więcej o powodach zainteresowania naszą propozycją i wizją wspólnej pracy.

Referencji – kontaktu do dwóch osób, które mogą potwierdzić, że mamy do czynienia z idealnym kandydatem.

 

Mail: rekrutacja@res.publica.pl

Data nadsyłania zgłoszeń: 14.01.2012 r.

Fundacja Res Publica im. Henryka Krzeczkowskiego

ul. Gałczyńskiego 5

00-362 Warszawa

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa