Konkurs RPN i 34mag – do wygrania podróż do Mińska

Res Publica Nowa wraz z undergroundowym białoruskim czasopismem 34 Multimedia Magazine przygotowuje specjalny numer, poświęcony Polsce, młodym Polakom, językowi, warszawskim środowiskom, imprezom i współczesnej polskiej sztuce. W ramach tego projektu zaproszamy do udzału w konkursie […]


<34mag:class=left>Res Publica Nowa wraz z undergroundowym białoruskim czasopismem 34 Multimedia Magazine przygotowuje specjalny numer, poświęcony Polsce, młodym Polakom, językowi, warszawskim środowiskom, imprezom i współczesnej polskiej sztuce. W ramach tego projektu zaproszamy do udzału w konkursie na najbardziej nieszablonowy klip w temacie: Identity Check: Pokaż swoją polskość!

Twoją twarz i polską identity zobaczą tysiące młodych Białorusinów. Zwycięzca konkursu dostaje wyjazd na Białoruś na imprezę “34” w grudniu tego roku.

Jak wziąć udział w konkursie?

1) Nagraj 30-sekundowe wideo z jakiejkolwiek kamery. Pokaż Białorusinom, co robi z Ciebie Polaka, co w czasie totalnej globalizacji wyróżnia Ciebie spośród innych?

2) Przed 1 listopada 2010 nadeślij swoje wideo w formacie avi pod adres 34popis@gmail.com.

3) Czekaj na wyniki konkursu: wideo z twoją twarzą pojawi się na dystrybuowanym przez nas CD i na stronie internetowej 34mag, a zwycięzcę wyślemy w podróż do białoruskiego Mińska.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa