Konkurs RPN

1. Okładka – co zdaniem czytelników redakcja miała na myśli? Na odpowiedzi czekamy pod adresem redakcja@res.publica.pl do 31 sierpnia. Wśród czytelników, którzy przyślą odpowiedzi rozlosujemy nagrodę: roczną prenumeratę naszego pisma oraz kilogram pomidorów. 2. Rzecz […]


1. Okładka – co zdaniem czytelników redakcja miała na myśli? Na odpowiedzi czekamy pod adresem redakcja@res.publica.pl do 31 sierpnia. Wśród czytelników, którzy przyślą odpowiedzi rozlosujemy nagrodę: roczną prenumeratę naszego pisma oraz kilogram pomidorów.

2. Rzecz pospolitych namiętności – ki diabeł? Co rednacz chciał powiedzieć i dlaczego znowu się przejęzyczył? Autorzy czterech najciekawszych odpowiedzi otrzymają po dwa dowolnie wybrane numery RPN (pod warunkiem, że znajdują się w archiwum) oraz po pomidorze (1 szt. = 100 g max). Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia.

3. Konkurs rzutu pomidorem na Facebooku. Czekamy na najciekawsze: aplikację/komentarz/gift/grafikę/film/cokolwiek, które znajdą się w związku z tematem numeru na Facebookowej stronie sympatyków Res Publiki. Autorom najciekawszych propozycji redakcja ufunduje skrzynkę pomidorów (niezbyt dużą) lub roczną prenumeratę naszego pisma. Uwaga: skrzynkę pomidorów możemy również zamienić na 3 opakowania keczupu.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa