Konferencja „Miasto. Wizja. Przestrzeń Publiczna”

Magazyn Miasta zaprasza na Konferencję „Miasto. Wizja. Przestrzeń Publiczna”, która odbędzie się 2 lipca 2014r. w hotelu Marriott w Warszawie. Nasi czytelnicy upoważnieni są specjalnej zniżki w opłacie konferencyjnej (150 zł + VAT zamiast 400zł […]


Magazyn Miasta zaprasza na Konferencję Miasto. Wizja. Przestrzeń Publiczna”, która odbędzie się 2 lipca 2014r. w hotelu Marriott w Warszawie.

Nasi czytelnicy upoważnieni są specjalnej zniżki w opłacie konferencyjnej (150 zł + VAT zamiast 400zł + VAT). Warunkiem otrzymania rabatu jest wpisanie hasła „Magazyn Miasta” w rubryce UWAGI w formularzu rejestracyjnym.


MagazynMiasta1

Celem tegorocznej Konferencji „Miasto. Wizja. Przestrzeń Publicznabędzie integracja środowisk uczestniczących w kreowaniu i zarządzaniu przestrzenią publiczną w Polsce (zarówno przedstawicieli sektora publicznego jak i prywatnego), a także omówienie wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się te środowiska i instytucje. Spotkanie i dyskusja w gronie ekspertów będą sprzyjały zarówno wymianie cennych uwag i doświadczeń, jak i podkreśleniu wagi odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni publicznej w Polsce – tak, aby w przyszłości była ona kształtowana w sposób coraz bardziej zrównoważony i przyjazny mieszkańcom. Zaproszeni goście dyskutować będą o wielkich inwestycjach wielofunkcyjnych, zrównoważonym projektowaniu powierzchni użytkowych, coraz popularniejszych ostatnio inwestycjach nadrzecznych, tworzeniu otwartej i atrakcyjnej przestrzeni publicznej wokół nowych inwestycji oraz problematyce funkcjonalnego i przyjaznego mieszkańcom zagospodarowania terenów wokół osiedli mieszkaniowych. Wśród panelistów znajdą się przede wszystkim przedstawiciele miast, samorządów, architekci, urbaniści, spółki deweloperskie, prawnicy oraz doradcy. W konferencji udział weźmie także Marta Żakowska, redaktorka naczelna Magazynu Miasta.

Organizatorem Konferencji Miasto. Wizja. Przestrzeń Publicznajest Eurobuild Conferences.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Magazyn Miasta.

Więcej informacji TUTAJ. Kontakt z organizatorami: 22 356 25 00, eurobuild@eurobuildcee.com

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa