Koncert Imagination Quartet inaugurujący program Partnerstwo Wolnego Słowa

<pinkowski:class=left>Redakcja Res Publiki Nowej zaprasza na koncert inaugurujący program Partnerstwo Wolnego Słowa, który odbędzie się 26. maja o godz. 20 w siedzibie kwartalnika (ul. Gałczyńskiego 5, Warszawa). Partnerstwo Wolnego Słowa jest autorskim projektem RPN skierowanym […]


<pinkowski:class=left>Redakcja Res Publiki Nowej zaprasza na koncert inaugurujący program Partnerstwo Wolnego Słowa, który odbędzie się 26. maja o godz. 20 w siedzibie kwartalnika (ul. Gałczyńskiego 5, Warszawa).

Partnerstwo Wolnego Słowa jest autorskim projektem RPN skierowanym do redakcji pism społeczno – kulturalnych z państw uczestniczących w programie Partnerstwo Wschodnie oraz Rosji i państw Bałtyckich. Koncert jest inauguracją projektu, którego pierwszą fazę rozpoczynamy na Ukrainie dzięki wsparciu Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności z programu RITA. Na spotkaniu będą obecni dziennikarze z państw uczestniczących z Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy, zaproszeni na wizytę studyjną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

Zagra zespół Imagination Quartet w stałym składzie Damian Pinkowski – saksofon tenorowy, Michał Sołtan – gitara, Kacper Zasada – kontrabas, Maciej Dziedzic – perkusja; w zastępstwie za kontrabas zagra Artur Krawczyk. Twórczość kwartetu to przede wszystkim muzyka improwizowana, akustyczna. Inspiracją może być wszystko – jazz, deszcz, czy szum ulicy. Wszystko, co może wpłynąć na wyobraźnię.

<rosscarbery:class=right>Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii krajobrazowej Grzegorza Pędzicha.

Zapraszamy,

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa