Kolejne seminarium miejskie ŁAP Przestrzeń i DNA Miasta

ŁAP Przestrzeń i DNA Miasta zaprasza na III seminarium poświęcone warszawskiej przestrzeni publicznej. Tym razem będziemy rozmawiali o zmianach semantycznych w przestrzeni publicznej Warszawy. Jak zmieniają się narracje miejsc (po 1989)? O czym opowiada przestrzeń? […]


ŁAP Przestrzeń i DNA Miasta zaprasza na III seminarium poświęcone warszawskiej przestrzeni publicznej. Tym razem będziemy rozmawiali o zmianach semantycznych w przestrzeni publicznej Warszawy. Jak zmieniają się narracje miejsc (po 1989)? O czym opowiada przestrzeń?

Seminarium odbędzie się 13 kwietnia 2011 r., o godz. 19.00 w siedzibie redakcji Res Publiki Nowej (ul. Gałczyńskiego 5).

W dyskusji wezmą udział:

Przemysław Śleszyńskiprofesor Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN. Autor wielu publikacji naukowych, w tym monografii “Kształtowanie się zachodniej części centrum Warszawy”

Jarosław Osowskidziennikarz i redaktor działu stołecznego „Gazety Wyborczej”. Autor książki “Warszawa i jej ulice: o pochodzeniu nazw”

Spotkanie poprowadzi Monika Sznel z ŁAP Przestrzeń.

Na spotkaniu pokażemy prezentację pana Śleszyńskiego “Przemiany przestrzeni Warszawy w okresie transformacji“ oraz krótki filmik: sondę uliczną dotyczącą zmian ulic nagraną przez ŁAP Przestrzeń.

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa