DNA Miasta w Elblągu

Kwartalnik „Res Publica Nowa” oraz Prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk zapraszają do udziału w elbląskiej edycji programu „DNA Miasta”. Jego celem jest rozpoczęcie dyskusji nad miejską polityką kulturalną i projektami rozwoju elbląskiej kultury. Będziemy rozmawiać o roli […]


Kwartalnik „Res Publica Nowa” oraz Prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk zapraszają do udziału w elbląskiej edycji programu „DNA Miasta”. Jego celem jest rozpoczęcie dyskusji nad miejską polityką kulturalną i projektami rozwoju elbląskiej kultury. Będziemy rozmawiać o roli urzędu miejskiego oraz pracować nad społecznymi propozycjami zmian – wykorzystania potencjalnych szans i rozwiązania istniejących problemów.

Elbląska edycja „DNA Miasta” odbędzie się w sobotę, 19 maja 2012 r. w Ratuszu Staromiejskim. Rozpoczynamy o godz. 10.30 i pracujemy wspólnie do godz. 17.00. Program „DNA Miasta” to okazja do partnerskiej wymiany opinii i współpracy przy tworzeniu nowej polityki kulturalnej miasta. Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkich do osób zaangażowanych w tworzenie kulturalnego charakteru Elbląga.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza dostępnego po kliknięciu na poniższy przycisk.

Prosimy również o zapoznanie się z dodatkowymi informacjami o programie „DNA Miasta” i planowanym przebiegu jego elbląskiej edycji.

 

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa