Amerykański wieczór wyborczy i premiera nowego numeru w Res Publice

Kto wygra wybory w USA? W najbliższy wtorek, 6 listopada, czekając na wyniki Romney vs Obama będziemy gościć w redakcji Res Publiki Nowej prof. Jeffrey’a C.Goldfarba z New School for Social Research z Nowego Jorku, […]


Kto wygra wybory w USA? W najbliższy wtorek, 6 listopada, czekając na wyniki Romney vs Obama będziemy gościć w redakcji Res Publiki Nowej prof. Jeffrey’a C.Goldfarba z New School for Social Research z Nowego Jorku, który wygłosi wykład, prowokując do dalszych dyskusji przy lampce wina. Ponadto odbędzie się premiera najnowszego numeru RPN, którego tematem przewodnim jest „Międzymieście”. Spotkanie jest organizowane wspólnie z Europejskim Centrum Solidarności i Warsztatami Analiz Socjologicznych. Wstęp wolny, zapraszamy!

Wykład Jeffrey’a Goldfarba (w języku angielskim) rozpocznie się o godzinie 19:00 w redakcji Res Publiki Nowej, przy ul. Gałczyńskiego 5 w Warszawie. Spotkanie poprowadzi redaktor naczelny RPN Wojciech Przybylski, który przedstawi również najnowszy, 209 numer  kwartalnika – „Międzymieście” poświęcony przeobrażeniom miasta i demokracji na świecie. Następnie Andrzej Kozicki z Warsztatów Analiz Socjologicznych przeprowadzi krótką dyskusję z Bartoszem Rydlińskim z Fundacji Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae” oraz Piotrem Naimskim – posłem PiS, ekspertem ds. stosunków euroatlantyckich. Po wykładzie oraz dyskusji połączymy się z USA, by na na żywo uczestniczyć w gorączce wyborczej, poznać wstępne wyniki i kontynuować rozmowy przy popcornie i coca-coli.

Kontakt dla uczestników / mediów:
Joanna Kryńska
Public Relations Res Publica Nowa / Visegrad Insight

T 00 48 788 623 865
krynska.joanna@gmail.com

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa