99% bierzemy na siebie!

Prosimy tylko o 1%


Drogi Czytelniku,

Pomóż nam dbać o to co najcenniejsze!
Przekaż swój 1% na kulturę!

Fundacja Res Publica nieprzerwanie działa dla osób, takich jak Ty – sięgających po nasze artykuły, sympatyków i przyjaciół. Raz do roku prosimy o niewielką rzecz z Twojej strony, o wsparcie naszej aktywności wpisując numeru KRS 0000218432 w corocznej deklaracji PIT.

99% bierzemy na siebie!

Te 99% to nasz wkład – praca, energia, poświęcony czas, burzliwe dyskusje nad pomysłami, które będą ciekawe i wartościowe dla Ciebie. Zachęcamy więc do współtworzenia opiniotwórczego pisma i pozostałych naszych działań, w których podnosimy poziom debaty publicznej w Polsce i Europie.

Wydajemy wielkie pismo za niewielkie pieniądze, prowadzimy najważniejszą platformę informacyjną o Europie Środkowej – „Visegrad Insight”, a od tego roku Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce powierzyła nam prowadzenie American Center Warsaw – ośrodka kulturowego działającego na rzecz zacieśniania relacji polsko-amerykańskich, w którym podnosimy również kompetencje młodych osób. Wierzymy, że te wszystkie przedsięwzięcia są potrzebne dziś w Polsce. Realizujemy je przy niewielkim wsparciu sponsorów oraz ogromnej pracy naszego zespołu.

Twój 1% przeznaczymy
na realizację tych zadań

Wesprzyj nas!
Wpisz nasz numer KRS 0000218432
w deklaracji podatkowej.

Listę mecenasów kultury opublikujemy na stronach „Res Publiki” po otrzymaniu jej od urzędów skarbowych – nie zapomnij zaznaczyć pola „Wyrażam zgodę” na przekazanie nam swojego imienia i nazwiska. Jeśli chcesz pozostać anonimowy także uszanujemy.

Z poważaniem,
Wojciech Przybylski
prezes zarządu Fundacji Res Publica

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa