7. edycja nagrody im. Barbary Łopieńskiej

Przypominamy o 7. edycji Nagrody im. Barbary Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy (załączam reklamę, którą opublikujmy w „Polityce”). Prace można przesyłać do 28 lutego 2011 r. w formie elektronicznej na e-mail: lopienska2010@polityka.pl. Do tekstu wywiadu […]


Przypominamy o 7. edycji Nagrody im. Barbary Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy (załączam reklamę, którą opublikujmy w „Polityce”). Prace można przesyłać do 28 lutego 2011 r. w formie elektronicznej na e-mail: lopienska2010@polityka.pl. Do tekstu wywiadu opublikowanego w roku 2010 prosimy załączyć dane dotyczące miejsca i terminu publikacji oraz dane kontaktowe autora.

Nominacje w konkursie mogą zgłaszać kolegia redakcyjne wszystkich gazet i czasopism w Polsce, redakcje, które ustanowiły nagrodę oraz sami autorzy wywiadów prasowych. Nagrodę może otrzymać tylko dziennikarz – nie jest przyznawana redakcjom.

Nagrodę im. Barbary Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy ustanowiono w 2004 roku. Pomysłodawcami i patronami konkursu są pisma, w których Barbara Łopieńska, znana ze świetnych reportaży i wywiadów, publikowała: „Polityka”, „Res Publica Nowa”, „Tygodnik Powszechny”, „Press”, „Gazeta Wyborcza”, „Viva!” i „Twój Styl”. Laureatami Nagrody w latach poprzednich zostali: Teresa Torańska (2004), Anna Żebrowska (2005), Katarzyna Bielas (2006), Włodzimierz Kalicki (2007), Dariusz Zaborek (2008) oraz Angelika Kuźniak (2009).

Skomentuj lub udostępnij
Loading Facebook Comments ...

Skomentuj

Res Publica Nowa