Przekaż 1,5% dla demokracji!

Drogi Czytelniku, Droga czytelniczko,

użyj swojego rozliczenia PIT, by wesprzeć stypendium im. Marcina Króla ufundowanego dla nowego pokolenia liderek i liderów opinii z Europy Środkowej! A może chcesz wesprzeć głosy ukraińskich stypendystów programu Future of Ukraine Fellowship, którzy mimo trwającej wojny kontynuują swoją pracę, nie wyjeżdżając z kraju?

Przekaż 1,5% swojego podatku na kulturę i rozwój debaty publicznej na najistotniejsze tematy!

Począwszy od 2012 roku zwracamy się do czytelników, autorów, sympatyków, przyjaciół i rodziny o wsparcie naszych działań. Jeżeli chcesz dołączyć do naszych wspierających, prosimy o wpisanie numeru KRS: 0000218432 w corocznej deklaracji PIT.

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5% Res Publice!

 

Wydajemy wielkie pisma za małe pieniądze, prowadzimy cykl publikacji online, promujemy innowatorów z regionu w całej Europie, realizujemy programy umacniające głos Polski w Regionie i w świecie, tworzymy miejsce wysoko kulturalnej i intelektualnej dyskusji, bo wierzymy że Polacy tego potrzebują. To wszystko przy niewielkim wsparciu sponsorów oraz ogromnej pracy naszych koleżanek i kolegów.

Wesprzyj nas! Wpisz nasz numer KRS: 0000218432 w deklaracji podatkowej.

Listę mecenasów kultury opublikujemy na stronach „Res Publiki” po otrzymaniu jej od urzędów skarbowych, jeśli zaznaczysz pole „Wyrażam zgodę” na przekazanie nam swojego imienia i nazwiska.

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1,5% Res Publice!

Z poważaniem,

Wojciech Przybylski
Prezes zarządu