1% dla kultury

Drogi Czytelniku,

pomóż nam dbać o to, co najcenniejsze. Przekaż swój 1% podatku na kulturę!

Począwszy od 2012 roku prosimy czytelników, sympatyków, przyjaciół i rodziny o wsparcie naszych działań. Prosimy o wpisanie numeru KRS: 0000218432 w corocznej deklaracji PIT.

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% – Wypełnij Pity online 2015

99% bierzemy na siebie, prosimy tylko o 1%.

Te 99% to nasz wkład – praca, energia, czas, gorące głowy i pióra kilkudziesięciu osób. Zachęcamy Cię do współtworzenia opiniotwórczych tytułów i działań wspierających polską kulturę. Twój 1% przeznaczymy na realizację naszych programów poświęconych podnoszeniu kultury wypowiedzi w Polsce, promocji zdolnych twórców i budowaniu dialogu z naszymi sąsiadami z Europy.

 

Wydajemy wielkie pisma za małe pieniądze, prowadzimy cykl publikacji online, promujemy innowatorów z regionu w całej Europie, realizujemy DNA Miasta, bo wierzymy że kultura i życie intelektualne w Polsce ich potrzebują. To wszystko przy niewielkim wsparciu sponsorów oraz ogromnej pracy naszych koleżanek i kolegów.

Wesprzyj nas! Wpisz nasz numer KRS 0000218432 w deklaracji podatkowej.


Program do rozliczania PIT 2015 online - e-pity 2015

Listę mecenasów kultury opublikujemy na stronach „Res Publiki” po otrzymaniu jej od urzędów skarbowych, jeśli zaznaczysz pole „Wyrażam zgodę” na przekazanie nam swojego imienia i nazwiska.

Z poważaniem,

Wojciech Przybylski
prezes zarządu